Otel’e Giriş:
baku Hotel ile yapılan özel anlaşma uyarınca; 19.05.2016 ve 20.05.2016 tarihlerinde sabah erken saatlerde Bişkek’e inecek olan misafirlerimiz, otele varır varmaz giriş yapabileceklerdir. Erken giriş, ek bir ücrete tabi olmayacaktır.
Otel’den Çıkış:
Otel’den çıkış saati ise öğlen 12:00’dir. Tüm katılımcıların bu saatten önce odalarını boşaltmaları gerekecektir. Uçak saati 03:30 olan misafirlerimiz için ücretsiz Otel - Havaalanı transfer saatimiz 23:30’dur. Günlük otel ücretinin %50’sini fazladan ödemek koşulu ile; misafirlerimiz arzu ederlerse, bu saate kadar odalarında kalmaya devam edebilirler.

Otel’e Giriş:
Kempinski Hotel Badamdar Baku’ye giriş saati öğlen 12:00’dır. Tüm katılımcıların bu saat ve sonrasında giriş yapmaları gerekmektedir. Misafirlerimiz için Havaalanı - Otel transferi için ücretsiz servislerimiz olacaktır.

Otel’den Çıkış:
Otel’den çıkış saati ise öğlen 12:00’dir. Tüm katılımcıların bu saatten önce odalarını boşaltmaları gerekecektir. Misafirlerimiz için Otel - Havaalanı transferi için ücretsiz servislerimiz olacaktır.

Oda Fiyatları
Single Oda - 90 $ (KDV ve Şehir Vergisi Dahil)
Double Oda - 100 $ (KDV ve Şehir Vergisi Dahil)